top of page

Вишнякова Анастасія Андріївна

Вчитель української мови та літератури

 

Освіта: вища, Мелітопольський педагогічний університет, факультет філологічний, 2017

 

Спеціальність: вчитель української мови та літератури

 

Стаж роботи – 6 років

 

Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст»

 

Проблемна тема: «Формування національної свідомості школяра на уроках української мови та літератури»

 

Сторінка на Заповікі

Мій блог

         Зараз школа привертає до себе загальну увагу суспільства, обговорюються шляхи її подальшого розвитку. Процес модернізації української  школи супроводжується значними змінами в педагогічній теорії та практиці навчально-виховного процесу.

         Сьогоднішнє покоління дітей – особливе, їх називають поколінням Z або інформаційних людей. Адже майже у всіх дітей є комп’ютерні гаджети, саме з ними вони проводять увесь вільний.

         Діяльність сучасного вчителя неможлива без використання сучасних освітніх технологій в процесі навчання предмету і у виховній роботі. Тому особливе місце в моїй педагогічній діяльності займає вивчення і впровадження в освітній процес новітніх технологій навчання. Мною були вивчені наступні технології:

  • проблемне навчання;

  • технологія рівневої диференціації;

  • технологія розвитку критичного мислення через читання та письмо;

  • ігрові технології;

  • технологія навчання аналізу поетичного тексту;

  • сучасні комп'ютерні технології;

  • проектна технологія.

         Вибір освітніх технологій залежить від того, які цілі поставлені переді мною. Мета сучасного уроку - формування таких компетентностей, які ведуть до мотивації навчання, тобто усвідомленого отримання знань, умінь і навичок, вчать бути успішним, підвищують самооцінку. Учні повинні чітко розуміти, для чого вони вивчають той чи інший матеріал, чітко уявляти собі значимість і результати своєї роботи на уроці.

         Таким чином, сучасний урок в моєму розумінні не може бути уроком, який забезпечує лише засвоєння школярами певної суми знань. Він повинен створювати умови для розвитку творчих здібностей учнів, їх інтелектуальної та емоційної активності, формувати особистість і світогляд. Головним завданням для мене являється те, щоб зацікавити своїм предметом всіх учнів, які прийшли на урок.

bottom of page